Ikonapolteknik@polteknik.pl Ikona+ 48 58 684 86 35 Ikona+48 601 569 456 Rzetelna Firma Firma rodzinna
PL EN
menu button
slider

Inteligentna produkcja - przemysł 4.0

Chcesz przyspieszyć przetwarzanie zamówień i produkcję nawet o 400%? Chcesz zaoszczędzić koszty i czas w swojej produkcji i administracji? To sprawia, że myślisz jak wiele innych firm. Rzeczywisty raport na temat prostego, sprawdzonego rozwiązania pod klucz:

 

 

Producent automatycznych systemów do cięcia blach z kręgu Krasser GmbH, we współpracy z Jorns AG i MicroSea System Solutions GmbH, oferuje idealne i absolutnie niedrogie kompletne rozwiązanie dla małych przedsiębiorców do dużych korporacji. Oprogramowanie MetIQ firmy MicroSea System Solutions GmbH jest unikalne na rynku i łączy podwójne maszyny do gięcia firmy Jorns AG z w pełni automatyczną linią do cięcia blachy z kręgu CENTURIO firmy Krasser GmbH. Dzięki temu elastyczna, wydajna i praca staje się rzeczywistością.

Klienci są pod wrażeniem przejrzystości, śledzenia wstecznego i prostoty przetwarzania zamówień:

Wymaganą geometrię i wymiary wprowadza się do oprogramowania MetIQ za pomocą urządzenia mobilnego bezpośrednio na placu budowy lub na komputerze PC podczas planowania produkcji. System oprogramowania może również wskazywać ostrzeżenia w przypadku ograniczeń maszyny lub materiału, które nie pozwolą na utworzenie kształtów części. MetIQ w pełni automatycznie oblicza naddatek na zginanie i natychmiast wyprowadza precyzyjne cięcie dla CENTURIO, jak również dokładny program składania dla zaginarki TWINMATIC/ JDB. Kolejność zadań cięcia zostanie następnie przekazana do maszyny tnącej CENTURIO z całkowicie automatyczną linią kręgów, aby dostarczyć żądaną blachę do cięcia w sposób ergonomiczny, szybki i wolny od uszkodzeń.

 

 

Optymalna jakość cięcia może być zagwarantowana, a odpady produkcyjne są zminimalizowane dzięki w pełni automatycznemu pozycjonowaniu noża, regulacji szczeliny cięcia i regulacji głębokości zanurzenia w zależności od poszczególnych typów blach w systemie CENTURIO.

 

Jednostka etykietująca CENTURIO nakłada etykietę samoprzylepną na każdą formatkę ciętą na wymiar. Etykieta może zawierać zdjęcie gotowej części, a także wymiary i kod QR, który zostanie zeskanowany przez podwójne zaginarki Jorns AG. Tym sposobem Twoje zamówienie zostanie automatycznie przetworzone do sterowania zaginarki w celu uzyskania gotowego produktu. Kod QR może zawierać informacje o kliencie, takie jak nazwa, adres dostawy, numer projektu lub wszelkie inne możliwe instrukcje dotyczące montażu.

Możliwa jest również pełna integracja z systemem planowania produkcji, systemem ERP, systemem księgowym i systemem śledzenia jest łatwo możliwa dzięki oferowanym interfejsom.

Podsumowując:

 

Każdy indywidualny system maszynowy już sam oferuje wartość dodaną w Twojej produkcji. Idealna kombinacja „Plug & Play” Jorns AG, Krasser GmbH i MicroSea System Solutions GmbH zapewnia jednak bezkonkurencyjną i bezprecedensową wartość dodaną w nowoczesnej produkcji.

 

„Produkcja przyszłości 4.0” stała się rzeczywistością. Dokonaj właściwej inwestycji i skorzystaj z inteligentnej produkcji przyszłości!

 

AKYAPAK - TurcjaAUTOPULIT - HiszpaniaBAYKAL - TurcjaJORNS - SzwajcariaMITSUBISHI ELECTRIC - JaponiaMURATEC - JaponiaOMAS - WłochyRAS - NiemcySCHECHTL - NiemcyKRASSER - Austria

MAGAZYN 2021!