Ikonapolteknik@polteknik.pl Ikona+ 48 58 684 86 35 Ikona+48 601 569 456 Rzetelna Firma Firma rodzinna
PL EN
menu button
slider

RAS XLTbend: Gięcie paneli elewacyjnych

 

Gięcie paneli elewacyjnych

Precyzyjne, szybkie i jakościowe gięcie w systemie UpDown (góra/dół)

 

 

 

 

Na elewacjach budynków znajdują się pokrycia z blachy w różnej formie i  charakterystyce. Na płaskich powierzchniach spotykamy kasetony elewacyjne zagięte z czterech stron, a także panele ścienne, które są otwarte po bokach. Do konstrukcji nośnych, połączeń i okładzin narożnych stosuje się często elementy profilowane.

 

 

  

 

 

 

Zaginarka RAS XLTbend UpDown jest idealna do obu zadań. Poniższe filmy pokazują, w jaki sposób można idealnie wygiąć kasetony od strony zderzaków i jak operator może zmienić swoją pozycję roboczą dla profili realizowanych od przodu maszyny. W obu przypadkach oprogramowanie Bendex programuje maszynę automatycznie.

 

 

 


 

W przypadku profili elewacyjnych wykonanych z grubszych blach aluminiowych należy stosować narzędzia promieniowe dla belki górnej oraz narzędzia z plastikową wkładką dla belki gnącej. Zapewniają one doskonałe wyniki gięcia pod względem wymiarów kołnierzy, kątów giecia i powierzchni materiału.

RAS 71.30XLTbend 
      

Grubość blachy maks. 3,0 mm
Długość gięcia maks. 3200 mm

 

XLTbend RAS 71.30

 

Grubość blachy maks. 2,5 mm
Długość gięcia maks. 4060 mm

 


 

WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL NA POLSKĘ

www.polteknik.pl

 

 

AKYAPAK - TurcjaAUTOPULIT - HiszpaniaBAYKAL - TurcjaJORNS - SzwajcariaMITSUBISHI ELECTRIC - JaponiaMURATEC - JaponiaOMAS - WłochyRAS - NiemcySCHECHTL - NiemcyKRASSER - Austria