AKYAPAK to jeden z liderów branży maszynowej

AKYAPAK to jeden z liderów branży maszynowej, dostarczający na cały świat pod marką AKDRILL rozwiązania dedykowane do prefabrykacji blach oraz konstrukcji stalowych.

10-osiowa linia wiertarska z 3 głowicami roboczymi do obróbki konstrukcji stalowych

Zalety maszyn AKYAPAK serii 3ADM

Centra wiertarskie 3ADM to wysokiej jakości linie dla branż takich, jak: produkcja mostów, przemysł stoczniowy, offshore czy budownictwa. Seria 3ADM umożliwia wiercenie otworów o średnicy 10-40 mm i więcej w profilach typu H, I oraz U.

APD

Maszyny APD do wiercenia w blachach

Wyposażenie:

– 3 osie sterowane CNC

– Wysoka wydajność przetwarzania

– Wysoka dokładność pozycjonowania wrzeciona

– Możliwość wiercenia, gwintowania, frezowania i znakowania powierzchni blachy

– System chłodzenia przez narzędzie oraz za pomocą mgiełki olejowej

Polteknik

Firma Polteknik Ltd. Sp. z o.o. powstała w 1990 r. i specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu maszyn do obróbki plastycznej, termicznej i powierzchniowej dla przemysłu metalowego.

Współpracujemy z renomowanymi producentami z Europy, Japonii oraz Turcji i możemy pochwalić się blisko trzema tysiącami maszyn zainstalowanych na terenie całej Polski.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, a z naszej oferty korzystają zarówno małe, rodzinne firmy, jak i duże zakłady produkcyjne. Na etapie zakupu maszyn wspieramy naszych Klientów profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru technologii i konfiguracji urządzeń.

Posiadamy doświadczony zespół serwisowy, który uruchamia dostarczane maszyny, przeprowadza szkolenia z obsługi i okresowe przeglądy.

Zobacz również