
Centrum gnące RAS UpDownCenter-2 do zaginania idealnych promieni

RAS UpDownCenter-2 zagina nie tylko panele i skrzynki o długości do 4060 mm i wysokości do 600 mm ze stali zwykłej o grubości do 4 mm. Realizuje także automatyczne gięcie w trybie w górę i w dół, a oprogramowanie Bendex automatycznie programuje procesy gięcia na podstawie zaimportowanego pliku STEP. Ale to nie wszystko.

Gięcia o ostrych krawędziach i promienie można łączyć w ramach jednego programu, bez konieczności wymiany narzędzi.

Firma RAS opracowała specjalne narzędzia narożne z obrotową stopą wraz z tylną plastikową wkładką, aby uzyskać wysokiej jakości wygląd wewnętrznej strony giętego elementu.

Elastyczna stopa nie pozostawia śladów na wewnętrznej powierzchni materiału podczas zaginania promieni.
UpDownCenter RAS 78.33-2 Grubość blachy maks. 4,0 mm Długość gięcia maks. 3200 mm UpDownCenter RAS 78.43-2 Grubość blachy maks. 3,0 mm Długość gięcia maks. 4060 mm |
WYŁĄCZNY PRZEDSTAWICIEL NA POLSKĘ
