XLTbend: Gięcie materiałów specjalnych

Panele sufitowe i elewacyjne z blachy stalowej, ocynkowanej, stali nierdzewnej lub aluminium, mogą być gięte na maszynie RAS XLTbend. System gięcia typu „UpDown” idealnie nadaje się również do gięcia siatki cięto-ciągnionej lub paneli warstwowych.

Podczas obracania siatki cięto-ciągnionej materiał o ostrych krawędziach pozostaje na stole pomiarowym, co znacznie ułatwia obsługę. Maszyna RAS pozwala na uzyskanie jednolitych i powtarzalnych kątów gięcia pod warunkiem gięcia wzdłużnego siatki.


Gięcie płyt warstwowych wymaga odpowiedniego nacięcia i wyfrezowania materiału.

XLTbend RAS 71.30
Grubość materiału max.     3,0 mm
Długość gięcia max.          3200 mm 

XLTbend RAS 71.40
Grubość materiału max    2,5 mm
Długość gięcia max.         4060 mm

Polteknik

Firma Polteknik Ltd. Sp. z o.o. powstała w 1990 r. i specjalizuje się w sprzedaży i serwisowaniu maszyn do obróbki plastycznej, termicznej i powierzchniowej dla przemysłu metalowego.

Współpracujemy z renomowanymi producentami z Europy, Japonii oraz Turcji i możemy pochwalić się blisko trzema tysiącami maszyn zainstalowanych na terenie całej Polski.

Każdy Klient jest dla nas wyjątkowy, a z naszej oferty korzystają zarówno małe, rodzinne firmy, jak i duże zakłady produkcyjne. Na etapie zakupu maszyn wspieramy naszych Klientów profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru technologii i konfiguracji urządzeń.

Posiadamy doświadczony zespół serwisowy, który uruchamia dostarczane maszyny, przeprowadza szkolenia z obsługi i okresowe przeglądy.

Zobacz również