+ 48 58 684 86 35 +48 601 569 456
ENG | PL

Firma

Firma POLTEKNIK Ltd. Sp. z o.o. powstała w 1990 roku i specjalizuje się w dostawach maszyn i urządzeń do obróbki plastycznej blachy. W naszej ofercie znajdują się również maszyny do cięcia termicznego, obróbki skrawaniem, roboty oraz linie technologiczne, wyposażone w szereg rozwiązań z zakresu automatyzacji produkcji.

Współpracujemy ze sprawdzonymi dostawcami – ich maszyny są na Polskim rynku od kilkunastu lat i udowodniły swoja jakość, oraz wysoki poziom zastosowanej technologii.  Naszym naczelnym zadaniem jest rzetelność w każdej sferze naszego działania.

Obecnie możemy się pochwalić się instalacją w Polsce ponad 2500 maszyn.

Nad ich jakością i niezawodnością ich pracy czuwa nasz sprawdzony zespół serwisowy.

Serwis

Firma POLTEKNIK dysponuje wykwalifikowanymi inżynierami serwisowymi, którzy są szkoleni w sposób ciągły u naszych dostawców i partnerów. Szkolenia obejmują wszystkie aspekty związane z oferowanymi maszynami, a wiec elektryka, pneumatyka, oprogramowanie, hydraulika oraz technologia właściwa dla danej maszyny. Jest to szczególnie ważne w przypadku cięcia termicznego ( wycinarki laserowe i plazmowe). Warto podkreślić, że w przypadku wycinarek laserowych MITSUBISHI jesteśmy jednym z dwóch samodzielnych serwisów w Europie. Nasz zespół serwisowy, to młodzi, dobrze wykształceni ludzie , których celem jest ciągłe powiększanie zakresu posiadanej wiedzy. Osobne rodzaj szkoleń jest realizowany przy wprowadzeniu nowych maszyn i urządzeń.

Obsługujemy obszar całego kraju, ale świadczymy też usługi serwisowe w zakresie wycinarek laserowych Mitsubishi na terenie całej Europy Wschodniej.

W celu usprawnienia komunikacji między naszym serwisem a Klientami, uruchomiliśmy specjalną linię telefoniczną, gdzie przyjmowane są jedynie zgłoszenia serwisowe i traktowane są priorytetowo Szybkość reakcji i rzetelność realizacji zleconych zadań, jest dla naszej firmy priorytetem. Dlatego w tym roku zreorganizowaliśmy pracę całego serwisu, wprowadzając zupełnie nowe i nowoczesne narzędzia, zarówno w zakresie zarządzania i dysponowania naszymi inżynierami serwisowymi, jak i planowania ich pracy. Wprowadziliśmy podział  serwisu na Dział serwisu i Dział Części zamiennych i Logistyki.

Na naszej nowej stronie internetowej, znajdziecie Państwo sklep z częściami zamiennymi i zużywalnymi do oferowanych przez nas maszyn. Jesteśmy pewni, że usprawni to proces zamawiania i dostarczania zamówionych części. Pozwoli to na znacznie lepszą organizację pracy i jej efektywność. Całkowicie nowe oprogramowanie firmy LUCEOS Intelligence System, stworzone specjalnie dla naszego serwisu, pozwala w sposób dynamiczny i racjonalny planować, wykorzystywać i rejestrować czas pracy naszego serwisu. Każda maszyna ma swoją zarejestrowaną historię, gdzie rejestrowane są wszystkie zdarzenia, łącznie ze zdjęciami i pełną dokumentacja fotograficzną. Jesteśmy dzięki temu o wiele bardziej pomocni naszym dostawcom. Wprowadziliśmy również zdalną diagnozę maszyn, tam gdzie system sterowania i konstrukcja maszyny na to pozwala. Pracujemy nad uniwersalnym systemem zdalnego diagnozowania maszyn.

Mamy nadzieję, że nasze działania również w tym zakresie przekonają Państwa, że warto nam zaufać i warto z nami współpracować.

Kontakt

POLTEKNIK Sp. z. o o

80-297 Banino k/Gdańska Miszewko 35


REGON 002889928
NIP 5850207121
KRS 0000095544

Nasi dostawcy