Ikonapolteknik@polteknik.pl Ikona+ 48 58 684 86 35 Ikona+48 601 569 456 Rzetelna Firma Firma rodzinna
PL EN
menu button
slider

Najnowsze realizacje maszyn firmy AKYAPAK

Najnowsze realizacje maszyn firmy AKYAPAKNajnowsze realizacje maszyn firmy AKYAPAKNajnowsze realizacje maszyn firmy AKYAPAKNajnowsze realizacje maszyn firmy AKYAPAK

Z przyjemnością informujemy o kolejnych instalacjach naszego dostawcy AKYAPAK MAKINA z Turcji. Prezentowane maszyny są jednymi z największych na świecie w swoich kategoriach.

  • Walcarka 3-rolkowa AHV 30/130 z górną rolką o średnicy 800 mm zainstalowana jest w Turcji. Maszyna łączy w sobie moc z elastycznością produkcyjną. Ruch wszystkich 3 rolek jest niezależny od siebie – górna rolka porusza się pionowo, a dolne w poziomie.
  • Walcarka 4-rolkowa AHS 30/135 zainstalowana jest w Dubaju i uczestniczy w budowie największego na świecie „Diabelskiego Młyna” o łącznej wysokości 210 m! Maszyna pozwala na zwijanie blachy o grubości nawet ponad 200 mm!
  • Giętarka 3-rolkowa APK 800 zainstalowania jest w Stambule w Turcji. Maszyna dzięki konstrukcji korpusu ze stali St-52, siłownikom hydraulicznym o dużej mocy i niezależnemu napędowi 3 rolek, pozwala bez trudu giąć nawet największych rozmairów detale, takie jak HEA 800.

Obecnie produkowana jest także jedna z największych na świecie giętarek 3-rolkowych APK 1000 dla firmy McDonald Steel Building Bangladesh.

 

 

  

 

 

AKYAPAK - TurcjaAUTOPULIT - HiszpaniaBAYKAL - TurcjaJORNS - SzwajcariaMITSUBISHI ELECTRIC - JaponiaMURATEC - JaponiaOMAS - WłochyRAS - NiemcySCHECHTL - NiemcyKRASSER - Austria

MAGAZYN 2021!